Duszpasterze

Ks. Proboszcz:

ks. kan. Leszek Okpisz - od 20.06.2008 r.
ks. kan. Leszek Okpisz - od 20.06.2008 r.

Byli proboszczowie:

o. Eugeniusz Leśniak
o. Eugeniusz Leśniak CSSR - styczeń - czerwiec 2008 r. (administrator)
O.-Wladyslaw-Polak
o. Władysław Polak CSSR - 15.08.1991 - 12.01.2008 r.
O.-Wladyslaw-Kantor
o. Władysław Kantor CSSR - 31.08.1989 - 14.07.1991 r.

Byli proboszczowie (za czasów parafii kolegiackiej):

O.-Wladyslaw-Kantor
o. Władysław Kantor - 1975 - 1989 r.
o.-Tadeusz-Ozga
o. Tadeusz Ozga CSSR - 1972 - 1975 r.
o. Stanisław Kamykowski
o. Stanisław Kamykowski CSSR - 1971 - 1972 r.
o.-Lukasz-Kocik
o. Łukasz Kocik CSSR - 1961 - 1971 r.
o. Jan Igielski
o. Jan Igielski CSSR - 1960 - 1961 r.
o. Leon Dziemecki
o. Leon Dziemecki CSSR - 1960 r.
o.-Stanislaw-Marczak_
o. Stanisław Marczak CSSR - 1958 - 1960 r.
o.-Józef-Ortyl
o. Józef Ortyl CSSR - 1950 - 1958 r.

Kapłani posługujący:

o. Henryk Smólski
o. Henryk Smólski CSSR - 1959 - 1960 r.
o. Jan Krawiec
o. Jan Krawiec CSSR - 1950 r.
o.-Stanislaw.-Grela
o. Stanisław Grela CSSR - 1949 - 1950 r.
Brak Fotografii
ks. Stanisław Dudek - 1947 - 1949 r.
Brak Fotografii
ks. Ignacy Jeżykowski - 1946 r.

Powołania z naszej parafii:

o.-Pawel-Glodowicz
o. Paweł Głodowicza CSSR