Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Nowy 2020 Rok bieży …

Kończy się stary 2019 Rok, a co przyniesie Nowy Rok 2020? Tego jeszcze nie wiemy, ale mamy świadomość, że nadal będziemy zatroskani codziennymi obowiązkami, które będą kształtowały nasze życie. Mamy także nadzieję, że codzienność będzie przeplatana dniami, które przyniosą radość, szczęście i pomyślność.

Nowy Rok to doskonała okazja do postanowień, szczególnie do poprawienia naszych relacji w rodzinie, między ludźmi a także relacji z Bogiem. W ostatnim dniu starego roku wszyscy składamy sobie życzenia, stajemy się życzliwi dla wszystkich, zapominamy o niepowodzeniach i konfliktach. Wspominamy szczęśliwe dni minionego roku, jest dużo uścisków, pocałunków i radości.

Wszystkim naszym parafianom w nadchodzącym Nowym Roku życzymy pogodnych, zdrowych i radosnych dni Nowego Roku, życia w miłości, przyjaźni, szczęściu oraz  urzeczywistnienia najskrytszych marzeń, które przyniosą radość i uśmiech.            

                                                                     Ks. Proboszcz  i  Redakcja Strony