Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Zwykłą – 26.01.2020r.

  1. Dzisiaj III Niedziela Zwykła w roku liturgicznym – Niedziela Słowa Bożego.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W sobotę przed Msza Świętą o godz. 16.20 nabożeństwo I sobót miesiąca.
  4. W przyszłą niedzielę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszach Św. poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca. O godz. 15.00 dodatkowa Msza Św. dla dzieci I komunijnych z poświęceniem świec. O godz. 17.00 spotkanie z młodzieżą kl. VII i VIII SP przygotowującą się do bierzmowania.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz najnowszy WPiS.
  7. Polecam najnowszą książkę Białego Kruka Święty Prymas (o kardynale Stefanie Wyszyńskim).
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.