Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Zwykłą – 02.02.2020r.

  1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszach Św. poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 dodatkowa Msza Św. dla dzieci I komunijnych z poświęceniem świec. O godz. 17.00 spotkanie z młodzieżą kl. VII i VIII SP przygotowującą się do bierzmowania.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca.
  5. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny dla dzieci Mały Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.