Ogłoszenia Parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu – 01.03.2020r.

1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W tym tygodniu I czwartek , piątek i sobota miesiąca.
  4. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych w domach. 5. W sobotę nabożeństwo I sobót miesiąca przed Mszą Świętą.
  5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii 08 – 11 marca. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona tradycyjna zbiórka na rekolekcje i kwiaty do Bożego Grobu.
  6. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa przypominające nam mękę naszego Pana Jezusa Chrystusa:
    • w niedzielę o godz. 16.3o – Gorzkie Żale
    • w piątek Droga Krzyżowa: o godz. 16.3o.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek cele misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”.
  8. W Wielkim Poście będę odprawiał Msze Święte u chorych.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.