Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Męki Pańskiej – 05.04.2020r.

1. Dziś rozpoczynamy Wielki Tydzień – czas Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Na pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy poświęcenie palm podczas każdej Mszy św.
  2. Zbiórka do puszek jałmużny postnej będzie po ustaniu epidemii.
  3. Dzisiaj Gorzkie Żale (do odsłuchania na stronie parafialnej).
  4. W poniedziałek, wtorek i środę okazja do spowiedzi świętej w godz. 16.oo – 17.oo
  5. W środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, polecam tygodnik Niedziela, dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego oraz miesięcznik WPiS.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.

Nabożeństwa w czasie Triduum Paschalnego:

Na podstawie dekretu Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów z dnia 25 marca br., ze względu na stan epidemii i obowiązujące do 11 kwietnia br. zarządzenia władz cywilnych obrzędy Wielkiego Tygodnia należy sprawować bez udziału ludu (na ten czas kościół pozostaje zamknięty), a jedynie z wyznaczonymi imiennie posługującymi, których liczba nie przekroczy 5 osób.

Liturgia Tridum Paschalnego będzie tylko w kościele parafialny i będzie transmitowana:
   • na kanale Youtube Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej;
   • zakładka „Na żywo” na stronie www Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej