Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Niedziela Wielkanocna, z mszą świętą rezurekcyjną odprawianą o świcie dla uczczenia Zmartwychwstania Chrystusa, jest największym świętem w całym roku liturgicznym. W tym roku nie możemy osobiście być na mszy, a jedynie obejrzeć w internecie transmisję na żywo z naszego kościoła. Uroczystość świąt Zmartwychwstania Pańskiego, określana jako Święta Wielkanocne, odznacza się szczególną radością, ponieważ zmartwychwstanie Chrystusa jest symbolem Jego zwycięstwa nad grzechem i śmiercią, w którym chrześcijanie uczestniczą. Z ufnością wierzymy, że wszyscy będziemy mieli udział w zwycięstwie życia nad śmiercią.

Wszystkim parafianom życzymy obfitych łask i błogosławieństw,
od Chrystusa Zmartwychwstałego
oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych.

Zobacz bezpośrednią transmisję internetową z naszego kościoła: