Ogłoszenia Parafialne na Poniedziałek Wielkanocny – 13.04.2020r.

1. Dzisiaj poniedziałek wielkanocny – drugi dzień Świąt Zmartwychwstania. Msze Św. w Serbach o godz. 8.oo i 12.oo w Goli o godz. 1o.oo.
  2. Trwa Oktawa Wielkanocna. Codziennie 1o minut przed Mszą Świętą – Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do wspólnej modlitwy w rodzinach o ustanie epidemii.
  3. Parafialny Zespół Caritas dziękuje wszystkim darczyńcom za włączenie się w zbiórkę żywności dla najuboższych.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek w Oktawie Wielkanocnej nie ma postu.
  6. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. O godz.15.oo Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy Św. o godz. 17.oo.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny a dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.