Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Słowo ks. Proboszcza do Parafian

Alleluja!
Pan Zmartwychwstał!

Słowo Boże odczytywane w tych dniach opowiada o spotkaniach ze Zmartwychwstałym. W naszych świątyniach i w domach odprawiamy nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia. Dlatego w tych szczególnych dniach na koniec Mszy Świętej wystawię Najświętszy Sakrament i po modlitwie do Bożego Miłosierdzia o ustanie epidemii będę każdego dnia przemierzał naszą parafię niosąc błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana.

  • poniedziałek – Gola
  • wtorek – ul. Główna (80 -126), Dębowa, Krótka, Polna, Cicha, Jaśminowa, Brzozowa
  • środa – ul. Główna (od przystanku do lasu), Gospodarcza, Kościelna, Parkowa
  • czwartek – Stare Serby
  • piątek – ul. Głowna (w kierunku Głogowa obie strony), Wałowa, Kolejowa, Wiosenna
  • sobota – ul. Ogrodowa, Żytnia, Sławska, Skowronkowa, Bratkowa, Makowa, Rumiankowa, Kwiatowa, Słoneczna i Zielona

Zapraszam Was na spotkanie ze Zmartwychwstałym!