Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Wielkanocną – 26.04.2020 r.

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Przy okazji wydarzeń religijnych możemy obdarować dzieci i młodzież księga Pisma Świętego.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny.
  4. Nabożeństwo majowe w tygodniu o godz. 17.30; w niedziele i uroczystości o 16.30.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I piątek i sobota miesiąca.
  6. W sobotę 2 maja Uroczystość NMP Królowej Polski – Dzień Modlitwy za Ojczyznę. Msze Św. w porządku niedzielnym.
  7. W sobotę przed Mszą świętą o godz. 8.00 nabożeństwo I sobót miesiąca.
  8. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza dzień modlitw o powołania.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.