Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

1 czerwca – Dzień Dziecka

1 czerwca to Dzień Dziecka – wielkie święto wyczekiwane przez wszystkie dzieci. To wtedy otrzymują one życzenia i najrozmaitsze prezenty, a ich rodzice i opiekunowie starają się w różny sposób uatrakcyjnić swoim pociechom ten dzień. Warto jednak pamiętać, że nic tak nie cieszy naszych pociech jak wspólnie spędzony czas i odrobina uwagi im poświęcona. Dlatego namawiamy wszystkich rodziców i opiekunów – jeśli macie możliwość, to tego dnia zwolnijcie na trochę i przysiądźcie ze swoimi dziećmi.

Życzymy wszystkim dzieciom aby zawsze miały powód do radości i uśmiechu, żeby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej. Niech Pan Bóg umacnia wszystkie dzieci w drodze do świętości i nieustannie wspiera, a Matka Boża i św. Stanisław Kostka (patron dzieci i młodzieży) mają was w Swojej opiece.