Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ksiądz Leszek

3 czerwca – imieniny Leszka

Czcigodny Księże Proboszczu. Dzień Imienin, to okazja, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie parafialnej, że prowadzisz nas do Jezusa i wzbudzasz w nas nadzieję swoim duchowym wsparciem.

Z okazji imienin życzymy Ci zdrowia i Bożego Błogosławieństwa,
niezbędnych w dźwiganiu ciężaru codziennej duszpasterskiej posługi. Niech Jezus Chrystus obdarza Cię wszelkimi łaskami, niech daje Ci siły w prowadzeniu parafią i głoszeniu Słowa Bożego, a Matka Najświętsza niech ma Cię zawsze w swej opiece. Życzymy Ci wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz tego, by Twoje szlachetne powołanie, przyniosło Ci zadowolenie i satysfakcję
z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi.

Szczęść Boże!