Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Zarządzenia duszpasterskie na czas epidemii. Etap III – Odnowa

Biskup Zielonogórsko-Gorzowski Tadeusz Lityński zwraca się do wiernych naszej diecezji z nadzieją na dalszą poprawę sytuacji epidemicznej w naszej ojczyźnie i ogłasza Zarządzenia duszpasterskie na czas epidemii. Etap III – Odnowa. Jednocześnie zachęca wszystkich wiernych do włączania się z roztropnością ale i odwagą w życie duszpasterskie w swoich parafiach, słuchania słowa Bożego we wspólnocie i przystępowania do sakramentów świętych. Do duszpasterzy, osób konsekrowanych i wiernych kieruje prośbę o modlitwę za dotkniętych epidemią i tych, którzy służą chorym. Wszystkich wiernych zawierza wstawiennictwu Matki Bożej Rokitniańskiej i udziela pasterskiego błogosławieństwa.

Zobacz pełny tekst Zarządzenia