Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Najświętszej Trójcy – 07.06.2020r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  2. Dzisiaj XIII Święto Dziękczynienia – duchowe wotum wdzięczności za niepodległość i wolność. Zbiórka do puszek na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę o godz. 16.3o, a w tygodniu godz. 17.3o.
  4. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Zbliża się Boże Ciało i odpust parafialny ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tradycyjnie przed tymi uroczystościami zostanie przeprowadzona zbiórka na kwiaty i przygotowanie naszego parafialnego święta.
  6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze Św. w porządku niedzielnym Po każdej Mszy Św. wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Proszę o udekorowanie domów emblematami eucharystycznymi, obrazami i flagami
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.