Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na XI Niedzielę Zwykłą – 14.06.2020r.

 1. Dzisiaj XII Niedziela Zwykła.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL.
 3. Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj o godz. 16.3o, a w tygodniu godz. 17.3o.
 4. We wtorek 16 czerwca przypada rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o opiekę Bożej Opatrzności.
 5. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek 18 czerwca – Uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, Głównej Patronki diecezji zielonogórsko – gorzowskiej.
 7. W czwartek zakończenie eucharystycznych procesji, błogosławieństwo wianków i ziół. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków.
 8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze Święte o godz. 1o.oo w Goli; o godz. 17.oo w Serbach.
 9. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
 11. Serdecznie dziękuję za porządki przy kościele, udekorowanie domów, dziękuję dzieciom sypiącym kwiaty, ministrantom, chórowi, strażakom, górnikom, osobom niosącym chorągwie, feretron, baldachim, pocztom sztandarowym, wszystkim uczestnikom tegorocznej procesji Bożego Ciała. Osobne podziękowania składam na ręce tych, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i przygotowanie naszego parafialnego święta.
 12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.