Ogłoszenia Parafialne na XII Niedzielę Zwykłą – 21.06.2020r.

1. Dzisiaj XII Niedziela Zwykła.
  2. Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj o godz. 16.3o, a w tygodniu godz. 17.3o.
  3. We wtorek Dzień Ojca.
  4. W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  5. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież i rodziców na Mszę Św. dziękczynna o godz. 8.oo.
  7. Zbliża się odpust parafialny
    • 28 czerwca (niedziela) o godz. 17.oo na cmentarzu w Serbach odprawię Mszę Św. za zmarłych parafian. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
    • 29 czerwca (poniedziałek) Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 19.oo. Liturgii przewodniczyć będzie ks. Krzysztof Burzyński – rektor kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żarach. Już dziś serdecznie zapraszam na nasze święto wszystkich parafian i gości. Taca na świętopietrze (papieskie dzieła dobroczynne i misyjne).
  8. W sobotę rozpoczyna się czas wakacji, dlatego pamiętajmy o obowiązku udziału w niedzielnej Eucharystii, o modlitwie i przestrzeganiu przepisów np. drogowych, korzystania z kąpielisk itd.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny a dla najmłodszych Mały Gość Niedzielny.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuje rodziną które w minionym tygodniu złożyły ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.