Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

29 czerwca – Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła – odpust parafialny

Zbliża się szczególny dzień dla naszej wspólnoty parafialnej. W poniedziałek 29 czerwca obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Jest to szczególny czas Bożego miłosierdzia i łaski Bożej, wyrażającej się w darze odpustu. Dla nas parafian jest to okazja do podziękowania i uwielbienia Boga za Jego orędownictwo i opiekę nad nami. Serdecznie zapraszamy na nasze święto wszystkich parafian i gości.

Uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona w poniedziałek, 29 czerwca o godz. 19.oo. Liturgii przewodniczyć będzie ks. Krzysztof Burzyński – rektor kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żarach. Taca przeznaczona będzie na świętopietrze (papieskie dzieła dobroczynne i misyjne).

Dzień wcześniej, w niedzielę 28 czerwca o godz. 17.oo na cmentarzu w Serbach odprawiona zostanie Msza Św. za zmarłych parafian. Serdecznie zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy.