Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą – 28.06.2020r.

 1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła.
 2. Dzisiaj o godz. 17.oo na cmentarzu w Serbach odprawię Mszę Św. za zmarłych parafian. Na zakończenie Litania do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
 3. Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 19.oo. Liturgii przewodniczyć będzie ks. Krzysztof Burzyński – rektor kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żarach. Już dziś serdecznie zapraszam na nasze święto wszystkich parafian i gości. Taca na świętopietrze (papieskie dzieła dobroczynne i misyjne).
 4. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
 5. Rozpoczął się czas wakacji, dlatego pamiętajmy o obowiązku udziału w niedzielnej Eucharystii, modlitwie i przestrzeganiu przepisów np. drogowych, korzystania z kąpielisk itp.
 6. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 8. W piątek odwiedzę chorych w domach od godz. 8.oo. Proszę o potwierdzenie odwiedzin.
 9. W sobotę przed Mszą Św. nabożeństwo I sobót miesiąca.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz najnowszy numer miesięcznika WPiS.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.