Ogłoszenia Parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą – 19.07.2020r.

1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła.
  2. Wyższe Seminarium Duchowne Redemptorystów w Tuchowie przysłało informacje, że nasz parafianin kleryk Paweł Głodowicz w dniu 15 sierpnia 2020r. o godz. 12.00 w Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej złoży śluby wieczyste.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W sobotę 25 lipca św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych.
  5. W dniach od 1 – 12 sierpnia odbędzie się 40 Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem „Samemu Bogu przez Maryję”. Zapraszam do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu:
    • 1 sierpnia (sobota, godz. 8.00) z kościoła Bożego do Piersnej
    • 8 sierpnia (sobota, godz. 7.00) z kościoła Bożego Ciała do Grodowca
    • 12 sierpnia (środa, godz. 2.00) organizujemy wjazd do Częstochowy na zakończy 40. Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej. Zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu 70 PLN
    • Zapisy na stronie Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na MIVA Polska. Po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, polecamy tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii, szczególnie za złożone dzisiaj na Fundusz Remontowy. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.