Ogłoszenia Parafialne na XX Niedzielę Zwykłą – 16.08.2020r.

1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła. Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu – zbiórka do puszek po każdej Mszy Świętej.
  2. Dzisiaj dzień imienin Biskupa Stefana Regmunta.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy podczas trwania Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej wspierali pątników swymi modlitwami i przyjechali na ostatni etap pielgrzymki.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Uroczyste podziękowanie za żniwa – Dożynki Gminne w Goli (sobota 22 sierpnia). Msza święta Dziękczynna – godz. 18.30
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i złożone dzisiaj na Fundusz Remontowy. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.