Ogłoszenia Parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą – 06.09.2020r.

1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.
  2. We wtorek 8 września Święto Narodzenia NMP – błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
  3. W środę 9 września Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wielkopolskim.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W sobotę 12 września Pielgrzymka Ziemi Głogowskiej do Grodowca.
  6. W niedzielę 13 września czuwanie fatimskie w Grodowcu.
  7. Trwa przygotowanie parafii do I Spowiedzi i Komunii św. dzieci – proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka puszek na Ziemię Świętą przełożona została przez Kongregację ds. Kościołów Wschodnich z Wielkiego Piątku na niedzielę 13 września 2020 r.
  10. W poniedziałek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
  12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.