Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą – 20.09.2020r.

  1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła. Uroczystość I Komunii Świętej  w Serbach.
  2. Z radością pragnę poinformować, że dnia 4 października 2020r. o godz. 12.00 w Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej nasz parafianin, kleryk Paweł Głodowicz, syn Krzysztofa i Renaty, przyjmie święcenia diakonatu. Proszę o modlitwę w intencji kandydata do święceń.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek zapraszam na Mszę Świętą i spotkanie uczniów kl. VII pragnących przyjąć sakrament bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę Dożynki Gminne w Serbach. Msza Święta Dziękczynna za tegoroczne zbiory o godz. 12.00.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
  7. W poniedziałek 28 września Koronka do Bożego Miłosierdzia  na ulicach miast świata. Zapraszam na godz. 14.3o do naszego kościoła na krótką Adorację, po której przejdziemy do figury Serca Pana Jezusa bo modlić się o Boże Miłosierdzie dla świata.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.