Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą – 27.09.2020r.

 1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Dzień Migrantów i Uchodźców. Zbiórka do puszek na wsparcie uchodźców.
 2. W poniedziałek 28 września Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. Zapraszam na godz. 14.3o do naszego kościoła na krótką Adorację, po której przejdziemy do figury Serca Pana Jezusa by modlić się o Boże Miłosierdzie dla świata.
 3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek rozpoczęcie Nabożeństwa Różańcowego. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy. Różaniec w niedzielę o godz. 16.30; w tygodniu o godz. 17.30.
 5. W tym tygodniu dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszam do korzystania z sakramentu pokuty.
 6. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.
 7. W piątek zapraszam na Mszę Święta, różaniec i zbiórkę lektorów i ministrantów.
 8. W sobotę nabożeństwo I sobót miesiąca po Mszy Świętej.
 9. W przyszłą niedzielę zapraszam na Mszę Św. o godz. 12.00 dzieci z klasy III wraz z rodzicami.
 10. Serdecznie zapraszam na Pieszą Pielgrzymkę do Goli, która w tym roku będzie jednocześnie epilogiem 40. Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej na Jasną Górę. Razem ze Św. Jadwigą Śląską, będziemy dziękować dobremu Bogu, za Św. Jana Pawła II. PZC rozprowadzać będzie cegiełki, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc w leczeniu p. Justyny – naszej parafianki.
 11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, najnowszy numer miesięcznik WPiS.
 12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła.  Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje święto w tym tygodniu  składam najserdeczniejsze życzenia.