10. Piesza Pielgrzymka do Świętej Jadwigi Śląskiej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

10 października 2020 o godz. 9:00 po raz 10. z kościoła pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach wyruszy 10. Piesza Pielgrzymka do Św. Jadwigi Śląskiej w Goli. W tym roku Pielgrzymka będzie stanowiła również epilog 40. Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej.

Podczas pielgrzymki będziemy mieli okazję wspomóc leczenie mieszkanki Goli, pani Justyny, poprzez nabycie cegiełki w wartości minimum 10 złotych.

Wpisowe na Pielgrzymkę wynosi 10 złotych.

Plan pielgrzymki:
  • 8:40 – bezdotykowe mierzenie temperatury, zapisy na listę uczestników
  • 9:00 – wyjście sprzed kościoła w Serbach
  • 12:00 – Msza Św. w kościele w Goli
  • 14:00 – Powrót autokarem do Serbów

W związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2 podczas pielgrzymki panuje reżim sanitarny, a każdy z uczestników pielgrzymki jest zoobowiązany go przestrzegać:

• Od godz. 8:40 będzie trwało bezdotykowe mierzenie temperatury i zapisy na listę uczestników (wpisowe 10zł); każdy musi być zapisany;
  • Każdy uczestnik zobowiązany jest do zasłaniania ust i nosa przez cały czas, tj. podczas zapisów, w trakcie drogi, na postaju , podczas Mszy Świętej i podczas powrotu autokarem;
  • zachęcamy również do zabrania środków do dezynfekcji rąk i utrzymywania dystansu społecznego podczas zapisów i postoju.

Serdecznie zapraszam do wspólnego pielgrzymowania. Nie lękajcie się!

Przydatne linki: