Ogłoszenia Parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą – 18.10.2020r.

1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. Początek Tygodnia Misyjnego. Taca przeznaczona na cele misyjne.
  2. W poniedziałek 19 października rocznica męczeńskiej śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas.
  3. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w tygodniu godz..17.30 w niedzielę o godz. 16.30.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego. Taca na Fundusz Remontowy.
  6. W przyszłą niedzielę  o godz. 15.00 dodatkowa Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii  Świętej.
  7. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i duchowym przygotowaniu do Uroczystości Wszystkich Świętych. Wdzięczność naszym bliskim zmarłym możemy wyrazić wspólną modlitwą w wypominkach.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.

[red.] Przypominamy, także o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych. W kościele w Serbach może przebywać 55, a w Goli 75 osób. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.