Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą – 01.11.2020r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte tylko w kościele jak w każdą niedzielę.
  2. Jutro 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – dzień modlitw za zmarłych.
  3. Wypominki – wspominając naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców, nauczycieli, duszpasterzy, obrońców Ojczyzny, wypisujemy na wyłożonych kartkach wyraźnie ich imiona, składamy ofiarę jako wyraz naszego poświęcenia i troski, by modlitwa była zanoszona w Kościele „za dusze, które są w ręku Boga”. W tygodniu zapraszam o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu dni eucharystyczne – I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek odwiedzę chorych w domach od godz. 8.00.
  7. Nabożeństwo I sobót miesiąca po Mszy Św.
  8. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny. Jest także nowy numer miesięcznika WPiS.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.