Ogłoszenia Parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą – 08.11.2020r.

1. Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Zbiórka     do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. W listopadzie w sposób szczególny pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych. Wdzięczność im możemy wyrazić wspólną modlitwą     w wypominkach, które zakończymy w środę.
  3. Jutro 9 listopada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Matki kościołów Miasta i Świata.
  4. We wtorek Msza Święta za ++ polecanych w wypominkach.
  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wypominki patriotyczne przed Mszą Świętą o godz. 11.30.
  6. W środę 11 listopada  Narodowe Święto Niepodległości – 102 rocznica Odzyskania Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie. Msza Św. o godz. 12.oo w intencji Ojczyzny.
  7. W piątek 13 listopada Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka   i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polski – Święto patronów diecezji.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.