Ogłoszenia Parafialne na XXXIV Niedzielę Zwykłą – 22.11.2020r.

1. Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto patronalne Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.
  2. Wierni, którzy dzisiaj odmówią publicznie akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi mogą zyskać odpust zupełny.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Za tydzień I Niedziela Adwentu – początek nowego roku liturgicznego. Błogosławieństwo opłatków.
  5. Parafialny Zespół Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom od przyszłej niedzieli rozprowadzać będzie świece małe w cenie 6 PLN i duże w cenie 15 PLN, oraz kartki świąteczne.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.