Ogłoszenia Parafialne na I Niedzielę Adwentu – 29.11.2020r.

1. Dzisiaj I Niedziela Adwentu. Poświęcenie opłatków.
  2. Zapraszam do udziału w roratach. Msze Św. roratnie o Matce Bożej codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00
  3. Opłatki w najbliższych dniach zostaną rozniesione do naszych domów.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek odwiedziny chorych w domach – od godz. 8.00.
  7. W piątek 4 grudnia w liturgiczne wspomnienie Świętej Barbary zapraszam wszystkich górników i ich najbliższych na Mszę Św. dziękczynno – błagalną w ich intencji o godz. 17.oo.
  8. W sobotę nabożeństwo I sobót miesiąca przed Mszą Świętą.
  9. W przyszłą niedzielę 6 grudnia Świętego Mikołaja.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Gość Niedzielny. Jest również nowy WPiS.
  12. Świece – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadzają członkowie Parafialnego Zespołu Caritas. Mała świeca – 6 zł, duża świeca – 15 zł. Polecam także kartki świąteczne.
  13. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.