Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Zwykłą – 24.01.2021r.

1. Dzisiaj III Niedziela Zwykła w roku liturgicznym Niedziela Słowa Bożego. Zbiórka do puszek „Wsparcie dla Chorwacji”, którą 29 grudnia ub. r. nawiedziło najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi.
  2. Informacje o przebiegu uroczystości pogrzebowych bp. Adama Dyczkowskiego i bp. Antoniego Stankiewicza znajdują się w gablocie i na stronie parafialnej.
  3. W tym tygodniu na spotkanie kolędowe do kościoła zapraszam:
             25 stycznia (poniedziałek) – ul. Słoneczna i Rumiankowa
             26 stycznia (wtorek) – ul. Ogrodowa (nr nieparzyste)
           27 stycznia (środa) – ul. Ogrodowa (nr parzyste) i Żytnia
  4. W poniedziałek święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.
  5. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00  dodatkowa Msza Św. dla dzieci I komunijnych z poświęceniem świec.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny dla dzieci najnowszy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.