Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Zwykłą – 31.01.2021r.

  1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00  dodatkowa Msza Św. dla dzieci I komunijnych z poświęceniem świec.
  3. We wtorek  2 lutego Święto Ofiarowania PańskiegoMatki Bożej Gromnicznej. Na Mszach Św. poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – taca przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Msze Święte w Serbach  o godz. 8.00 i 17.00 w Goli o godz. 10.00
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny dla dzieci Mały Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.