Ogłoszenia Parafialne na V Niedzielę Zwykłą – 07.02.2021r.

1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów. W imieniu chorych serdecznie dziękuję.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Parafialny Zespół Caritas zapewnia chorych, samotnych i starszych parafian o modlitewnej pamięci.
  4. W czwartek 11 lutego Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego zapraszam na Mszę Świętą w intencji chorych.
  5. Pamiętajmy o pozdrowieniu chrześcijańskim: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus oraz Szczęść Boże.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny dla dzieci Mały Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.