Ogłoszenia Parafialne na VI Niedzielę Zwykłą – 14.02.2021r.

1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. W środę rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu.
  3. W Środę Popielcową obowiązuje nas post ścisły i abstynencja. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem w Serbach o godz. 8.00, 16.00 i 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. wieczorną. Msza Św.  w Goli o godz. 10.00.
  4. W Środę Popielcową dzień solidarności z kapłanami seniorami. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.
  5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii 28 lutego – 03 marca, głosić będzie ks. Łukasz Jurkowski – wikariusz parafii Św. Mikołaja w Głogowie. Proszę o modlitwę w intencji owoców rekolekcji.
  6. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa przypominające nam mękę naszego Pana Jezusa Chrystusa:
    • w niedzielę o godz. 16.30 – Gorzkie Żale
    • w piątek Droga Krzyżowa: o godz. 16.30.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 dodatkowa Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.