Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu – 07.03.2021r.

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa przypominające nam mękę naszego Pana Jezusa Chrystusa:
    – w niedzielę o godz. 16.30 – Gorzkie Żale;
    – w piątek Droga Krzyżowa: o godz. 16.30.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz najnowszy numer miesięcznika WPiS.
  5. PZC rozprowadza świece wielkanocne – 15 PLN oraz kartki świąteczne.
  6. PZC zaprasza do składania żywność na paczki świąteczne dla najuboższych do ustawionego w naszym kościele kosza.
  7. Dziękuję rodzinom które złożyły ofiary na rekolekcje i kwiaty do Bożego Grobu oraz osobom które pomogły przeprowadzić zbiórkę.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.