Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 14.03.2021r.

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu – Laetare.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa przypominające nam mękę naszego Pana Jezusa Chrystusa:
    – w niedzielę o godz. 16.30 – Gorzkie Żale;
    – w piątek Droga Krzyżowa: o godz. 16.30.
  3. We wtorek 16 marca w Goli, o godz. 18.30  nabożeństwo do Św. Jadwigi Śląskiej
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek 19 marca Św. Józefa Oblubieńca NMP – uroczystość. Msze Święte w Serbach o godz. 8.00 i 17.00; w Goli o godz. 10.00.
  6. PZC rozprowadza świece wielkanocne – 15 PLN oraz kartki świąteczne. Zachęcamy do składania żywność na paczki świąteczne dla najuboższych do ustawionego w przedsionku kosza. Istnieje również możliwość dokonania wpłaty na konto parafialne: BS Wschowa 62 8669 0001 0062 1146 2000 0001 z dopiskiem „Paczka Świąteczna”.
  7. Wszystkich parafian zachęcam do codziennej modlitwy różańcowej w naszych rodzinach o ustanie epidemii. Proszę jednocześnie o wzajemną troskę o krewnych i sąsiadów.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.