Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na Poniedziałek Wielkanocny – 05.04.2021r.

 1. Dzisiaj poniedziałek wielkanocny – drugi dzień Świąt Zmartwychwstania. Msze Św. w Serbach o godz. 8.00 i 12.00 w Goli o godz. 10.00.
 2. Trwa Oktawa Wielkanocna. Codziennie 10 minut przed Mszą Świętą – Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do wspólnej modlitwy w rodzinach o ustanie epidemii.
 3. Parafialny Zespół Caritas dziękuje wszystkim darczyńcom za włączenie się  w zbiórkę żywności dla najuboższych.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota.
 6. W piątek odwiedziny chorych w domach od godz. 8.00.
 7. W piątek w Oktawie Wielkanocnej nie ma postu.
 8. W sobotę nabożeństwo  I sobót miesiąca rozpocznie się o godz. 16.00.
 9. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. O godz.15.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy Św. o godz. 17.00.
 10. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.
 11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, dla dzieci Małego Gościa Niedzielnegooraz najnowszy numer miesięcznika WPiS.
 12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.