Ogłoszenia Parafialne na II Niedzielę Wielkanocną – 11.04.2021r.

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego. Międzynarodowe Święto Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  2. Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.
  3. Osoby, które odmówią w dniu dzisiejszym Koronkę do Bożego Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. Proszę o modlitwę w intencji dzieci przygotowujących się do spowiedzi i I Komunii Świętej.
  5. W środę zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W piętek 16 kwietnia o godz. 18.30 w Goli – Nabożeństwo do Świętej Jadwigi Śląskiej
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodziną, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.