Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną – 25.04.2021r.

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na seminarium.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu I sobota miesiąca – nabożeństwo I sobotnie połączone z Msza Świętą wynagradzającą o godz. 10.00
  5. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Pierwsza majówka po Mszy Świętej  godz. 17.00.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.