Ogłoszenia Parafialne na V Niedzielę Wielkanocną – 02.05.2021

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszam na nabożeństwo majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
  3. W poniedziałek Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze Święte w porządku niedzielnym.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca.
  6. W piątek odwiedzę chorych w domach od godz. 8.00.
  7. W sobotę 8 maja Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.