Ogłoszenia Parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną – 09.05.2021

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszam na nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu ok godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
  3. Od poniedziałku do środy – Dni krzyżowe – modlitwa o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Od  piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zbiórka do puszek na odbudowę domu parafialnego w Jakubowie.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii Świętej w Serbach o godz. 10.00. Msza Św. w Goli o godz. 12.00.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.