Ogłoszenia Parafialne na VII Niedzielę Wielkanocną – 16.05.2021

1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie. Zbiórka do puszek na odbudowę domu parafialnego w Jakubowie.
  2. Dzisiaj I Komunia Święta w Serbach o godz. 10.00.
  3. Trwa Nowenna do Ducha Świętego.
  4. Zapraszam na nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
  5. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.   Kończy się Okres Wielkanocny. I Komunia Święta w Goli o godz. 10.00
  7. W przyszła niedzielę 23 maja o godz. 12.00 w Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie nasz parafianin diakon Paweł Głodowicz    przyjmie święcenia kapłańskie. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  8. Zbliża się Boże Ciało, odpust parafialny, a w tym roku także  prymicje. W najbliższych dniach będzie przeprowadzona tradycyjna zbiórka na przygotowanie tych uroczystości
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej – dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.