Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Najświętszej Trójcy – 30.05.2021

 1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. Zbiórka do puszek na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
 2. Jutro ostatnie nabożeństwo majowe.
 3. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.                          
 5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze Św. o godz. 8.00 i 10.00. Po Mszy Św. o godz. 10.00 wyruszy tradycyjna procesja z Najświętszym Sakramentem ulicami naszej miejscowości. Proszę o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie okien  na trasie procesji: Główna, Gospodarcza, Kościelna. W Goli Msza Św. i procesja  o godz. 14.00.
 7. W piątek odwiedziny chorych w domach od godz. 8.00.
 8. W sobotę o godz. 10.00 nabożeństwo I sobót miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych i Msza święta
 9. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Mszę Św. Prymicyjna odprawi nasz parafianin o. Paweł Głodowicz. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji nowego kapłana.
 10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WpiS.
 11. Trwa Narodowy Spis Powszechny. Udział w spisie jest obowiązkiem obywatelskim. Urząd Statystyczny zachęca do wypełnienia tego obowiązku przez samospis w Internecie lub kontakt z infolinią spisową (nr 22 279 99 99)”.
 12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.