Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Najświętszej Trójcy – 30.05.2021

1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. Zbiórka do puszek na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Jutro ostatnie nabożeństwo majowe.
  3. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze Św. o godz. 8.00 i 10.00. Po Mszy Św. o godz. 10.00 wyruszy tradycyjna procesja z Najświętszym Sakramentem ulicami naszej miejscowości. Proszę o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie okien  na trasie procesji: Główna, Gospodarcza, Kościelna. W Goli Msza Św. i procesja  o godz. 14.00.
  7. W piątek odwiedziny chorych w domach od godz. 8.00.
  8. W sobotę o godz. 10.00 nabożeństwo I sobót miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych i Msza święta
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Mszę Św. Prymicyjna odprawi nasz parafianin o. Paweł Głodowicz. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji nowego kapłana.
  10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WpiS.
  11. Trwa Narodowy Spis Powszechny. Udział w spisie jest obowiązkiem obywatelskim. Urząd Statystyczny zachęca do wypełnienia tego obowiązku przez samospis w Internecie lub kontakt z infolinią spisową (nr 22 279 99 99)”.
  12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.