Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na X Niedzielę Zwykłą – 06.06.2021

  1. Dzisiaj X Niedziela Zwykła. 
  2. Dzisiaj o godz. 12.00 Mszę Św. Prymicyjną odprawi nasz parafianin o. Paweł Głodowicz. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji nowego kapłana.
  3. Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj o godz. 16.30, a w tygodniu ok. godz. 17.30.
  4. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek zakończenie eucharystycznych procesji, błogosławieństwo wianków i ziół. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków.
  6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze Święte o godz. 10.00 w Goli; o godz. 17.00 w Serbach.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  9. Serdecznie dziękuję za porządki przy kościele, udekorowanie domów, dziękuję dzieciom sypiącym kwiaty, szafarzom, lektorom, ministrantom,  strażakom, górnikom, myśliwym, osobom animującym śpiew, niosącym chorągwie, feretron, baldachim, Jakubowi za obsługę medialną naszych uroczystości, wszystkim uczestnikom tegorocznej procesji Bożego Ciała.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.