Ogłoszenia Parafialne na XI Niedzielę Zwykłą – 13.06.2021

1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. Od 13 czerwca w kościele może być zajęta połowa miejsc. W świątyni obowiązuje ubieranie maseczek ochronnych zasłaniających usta i nos.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL.
  3. Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj  o godz. 16.30, a w tygodniu godz. 17.30.
  4. W środę 16 czerwca przypada rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o opiekę Bożej Opatrzności.
  5. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek 18 czerwca – Uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, Głównej Patronki diecezji zielonogórsko – gorzowskiej.
  7. W sobotę 19 czerwca o godz. 10.00 kolejna grupa dzieci przystąpi do I Komunii Świętej.
  8. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy.
  9. Od przyszłej niedzieli 20 czerwca decyzją Episkopatu Polski zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane.
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.