Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Uroczystość odpustowa ku czci Św. Ap. Piotra i Pawła

Plan uroczystości odpustowych ku czci
Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Poniedziałek, 28.06.2021

  • Godz. 19:00 – Msza Święta w wigilię Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła na cmentarzu komunalnym
    w Serbach. Msza Święta w intencji zmarłych parafian.

Wtorek, 29.06.2021

  • Godz. 19:00 – Uroczysta suma odpustowa. Liturgii przewodniczy ks. kan. Jerzy Ślusarczyk – proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Sławie. Taca z tego dnia przeznaczona na świętopietrze (papieskie dzieła dobroczynne misyjne)
  • Po Mszy Świętej na dziedzińcu kościoła zorganizowany zostanie kiermasz charytatywny. Środki z zakupionych ciast, miodu i innych produktów przeznaczone zostaną na wsparcie leczenia naszej małej parafianki, Zuzi Wardyńskiej.
    Za okazane dobro z serca dziękuję.