Ogłoszenia Parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą – 08.08.2021

1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła. Taca przeznaczona jest na KUL.
  2. W środę zapraszam nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek 12 sierpnia o godz. 01:00 wyjazd autokaru na ostatni etap Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej na Jasną Górę. Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu 80 PLN.
  4. W czwartek 12 sierpnia na Jasnej Górze, o godz. 12:00 Mszą świętą w Kaplicy Cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej zakończy się 41. Piesza Pielgrzymka Głogowska.
  5. W piątek 13 sierpnia – Czuwanie fatimskie w Grodowcu.
  6. W sobotę 14 sierpnia Św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  7. W przyszłą niedzielę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Po Mszy Św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Taca przeznaczona jest na pomoc w remontach dla najbiedniejszych parafii naszej diecezji.
  8. Taca na Fundusz Remontowy w niedzielę 22 sierpnia.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.