Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą – 29.08.2021

 1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła.
 2. W środę 82 rocz. wybuchu II wojny światowej.
 3. W środę 1 września o godz. 8.00 Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 – serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
 4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek 2 września zapraszam na Mszę Św. i  spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej (uczniowie szkół średnich 1 i 2 klasa).
 6. W tym tygodniu dni eucharystyczne: I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 7. W piątek odwiedziny chorych w domach od godz. 8.00.
 8. W sobotę  4 września o godz. 12.00 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca i Msza Święta wynagradzająca oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca. Tego dnia będziemy gościć w naszej parafii uczestników 41. Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej na Jasną Górę.
 9. W przyszłą niedzielę po sumie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci z klas I. O godz. 15.00 dodatkowa Msza Święta dla dzieci z kl. III rozpoczynających przygotowanie do sakramentu pokuty i Eucharystii.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.