Ogłoszenia Parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą – 05.09.2021

1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła. Parafialny Zespół Caritas prowadzi dziś zbiórkę do puszek na „Pomoc Afgańczykom”.
  2. W środę 8 września Święto Narodzenia NMP – błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
  3. W środęzapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek 9 września  Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wielkopolskim.
  5. W sobotę 11 września Pielgrzymka Ziemi Głogowskiej do Grodowca. Wyjście pielgrzymki z kościoła Bożego Ciała w Głogowie o godz. 7.00. Szczególne zaproszenie do wspólnej wędrówki kieruję do kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców.
  6. W przyszłą niedzielę 12 września beatyfikacja kadynała Stefana Wyszyńskiego i m. Elżbiety Róży Czackiej. Tego dnia rozpoczyna się Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka puszek na Ziemię Świętą przełożona z Wielkiego Piątku na niedzielę przed Świętem Podwyższenia Krzyża Świętego.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny a dla dzieci Mały Gość Niedzielny. W zakrystii możemy nabyć Gość Ekstra.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.