Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą – 26.09.2021

 1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Zbiórka do puszek na KUL.
 2. We wtorek 28 września Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. Zapraszam na godz. 14.30 do naszego kościoła na krótką Adorację, po której przejdziemy do figury Serca Pana Jezusa by modlić się o Boże Miłosierdzie dla świata.
 3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W piątek rozpoczęcie Nabożeństwa Różańcowego. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy. Różaniec w niedzielę o godz. 16.30; w tygodniu o godz. 17.30.
 5. W tym tygodniu dni eucharystyczne: pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zapraszam do korzystania z sakramentu pokuty.
 6. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.
 7. W piątek zapraszam na Mszę Święta, różaniec i spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej kl. I i II szkoły średniej.
 8. W sobotę o godz. 10.00 nabożeństwo I sobót miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych i Msza święta.
 9. W przyszłą niedzielę zapraszam na Mszę Św. o godz. 17.00 dzieci z klasy III wraz z rodzicami. Poświęcenie różańców.
 10. Serdecznie zapraszam na Pieszą Pielgrzymkę do Goli w sobotę 9 października; godz. 9.00. Razem ze Świętą Jadwigą Śląską, będziemy dziękować za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego i m. Róży Czackiej.
 11. Naśladując Św. Jadwigę PZC w przyszłą niedzielę rozprowadzać będzie cegiełki, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc w leczeniu chorej parafianki z Serbów.
 12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny dla dzieci jest najnowszy numer Małego Gościa.
 13. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.