Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę zwykłą – 17.10.2021

1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. Taca przeznaczona na cele misyjne. Początek Tygodnia Misyjnego za tydzień.
  2. W poniedziałek 18 października Św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o medykach.
  3. We wtorek 19 października rocznica męczeńskiej śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas.
  4. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w tygodniu  ok. godz.17.30,  w niedzielę o godz. 16.30.
  5. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek 22 października wspomnienie św. Jana Pawła II.  Różaniec będzie o godz. 16.30.
  7. W piątek o godz. 18.00, w kościele Bożego Ciała w Głogowie młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Otoczmy ich modlitwą.
  8. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy.
  9. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i duchowym przygotowaniu do Uroczystości Wszystkich Świętych.
  10. Wypominki – wspominając naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców, nauczycieli, duszpasterzy, obrońców Ojczyzny, wypisujemy wyraźnie na wyłożonych kartkach ich imiona, składamy ofiarę jako wyraz naszego poświęcenia i troski, by modlitwa była zanoszona w Kościele „za dusze, które są w ręku Boga”.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, miesięcznik WPiS oraz kalendarze na 2022r. w cenie 20 PLN.
  12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.